www.byleco.info

www.byleco.info Darmowy katalog nie byle jakich stron gdzie szybko znajdziesz rózne informacje o usługach, pracach i stronach prowadzonych przez klientów róznych branż.

Szczegóły strony www.byleco.info:

Komentarze:

 • tomo81 » (raport)

  Pierwsza strona katalogu mówi nieprawdę. Widnieje tam wpis "dodaj za darmo". Jak dodaję to jest wpis "Zgłoszenie strony jest płatne. Aby uzyskać kod dostępu proszę wysłać SMS na numer 72068 o treści AP.BOI (koszt przesłania to 2,46 zł z podatkiem VAT)" - jak tu wierzyć ludziom....

  Data dodania: 10 11 2016

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.byleco.info:

www.byleco.info

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • www.top-katalog.com.pl

  Witamy w katalogu stron Top Katalog, u nas wypromujesz swoją stronę lub serwis internetowy, dzięki czemu będzie widoczny w sieci.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • cancer-du-col.ch

  Katalog SEO CANCER to miejsce w którym skutecznie wypromujesz swoją stronę. Nasz katalog seo zapewni wysoką pozycje twojej strony!

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • katalogxxx.pl

  Katalog stron internetowych

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • vtarapid.org

  Nasza biblioteka serwisów to bardzo wartościowe miejsce w Internecie. Przedstawiamy Państwu oryginalny i ogólnotematyczny katalog witryn internetowych. To nowoczesny, warty uwagi i ostro moderowany spis stron.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.urlcatalog.net

  Katalog stron internetowych WWW - znajdziesz w nim wiele ciekawych stron internetowych. Nasz katalog stron jest skuteczną i tanią formę reklamy. Zapraszamy do dodawania stron internetowych do naszego katalogu stron.

  Data dodania: 24 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.htmlserwis.pl

  Katalog SEO HTML SERWIS jest darmowe narzędzie do pozycjonowania twojej strony. Stworzone specjalnie dla potrzeb zaplecza pozycjonowania dla firmy HTML-SERWIS. Jest otwartym programem dla wszystkich którzy potrzebują promocji dla swoich stron.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.katalogwww.uriko.pl

  Bezpłatny katalog stron internetowych. Dodając stronę do naszego katalogu poprawisz pozycję swojej strony w czołowych wyszukiwarkach internetowych, katalog jest moderowany i nie akceptuje spamu.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • katlog.pl

  Katalog stron Katlog. pl To Nowoczesny, moderowany, skuteczny katalog stron. Niniejszy katalog stron internetowych stawia sobie za cel pomoc internautom w odnajdywaniu wartościowych serwisów www. Katlog. pl To to miejsce w którym znajdziesz najlepsze strony polskiego internetu. Zapraszamy do dodawania swoich stron do naszego katalogu.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.mokosz.pl

  Mokosz należy do grupy katalogów stron internetowych związanych z bogami słowiańskimi. Mokosz to bogini panteonu słowiańskiego, według części badaczy bogini deszczu, mokrej pogody i burzy (Łowmiański, Borovskij) lub hipostaza Matki Ziemi (Jakobson, Gieysztor). Być może partnerka Gromowładcy (Perun). Źródłosłów imienia bogini próbuje wywodzić się od prasłowiańskiego rdzenia mok-, oznaczającego quot;moczyćquot; i quot;mokryquot;. Dniem tygodnia poświęconym Mokoszy był piątek. Kult bogini (Mokosz) został później zastąpiony kultem Matki Boskiej – kultem maryjnym i św. Piatnicy (Pietki, Paraskiewy), a także świętej Mokriny. W folklorze wschodniosłowiańskim Mokosz przetrwała pod postacią ducha domowego, w postaci kobiety z dużą głową, przędącego nocą wełnę i strzygącego owce. Zanim się pojawi, słychać warczenie kołowrotka. Zostawiano jej przy nożycach małą ofiarę z kłębka wełny, a przy świętach składano ofiary z żywności

  Data dodania: 03 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.strzybog.pl

  Strzybóg należy do grupy katalogów stron internetowych związanych z bogami słowiańskimi. Strzybóg to bóstwo słowiańskie. Według Powieści minionych lat Strzybóg był jednym z bóstw, którym Włodzimierz Wielki wzniósł posągi w Kijowie. W Słowie o wyprawie Igora wiatry nazwane są wnukami strzybogowymi, wiejącymi od morza. Wzmianka ta dała podstawę do przedstawiania Strzyboga jako boga wiatrów. Aleksander Brückner wywiódł imię bóstwa ze słow. stryj, oznaczającego pomyślny wiatr. Śladem kultu Strzyboga są nazwy miejscowe, jak Stribož i Stribože jezioro na Rusi, a Polsce wieś Strzyboga pod Skierniewicami czy wzmiankowany w XIII wieku strumień Striboc pod Tczewem.

  Data dodania: 11 12 2016 · szczegóły wpisu »