Firmy Hostingowe Kategoria: Firmy Hostingowe

Firmy hostingowe udostępniają użytkownikom (a raczej administratorom stron) zasoby serwerów. Jest to oczywiście usługa płatna. W prosty sposób można powiedzieć, że hosting to oddanie do dyspozycji takich zasobów serwera, które umożliwiają wyświetlenie strony www w sieci Internet, aktywację niezbędnych usług (między innymi podłączenie bazy danych). Firmy hostingowe oferują zazwyczaj kilka opcji wyboru (kilka pakietów dostępnych dla użytkowników). Pakiety różnią się przede wszystkim ceną oraz oferowanymi parametrami usług. Dla przykładu można porównać dostępne miejsce na serwerze w pakiecie "podstawowym", które wynosi np. 1 Gb, natomiast w pakiecie wyższym (przykładowo nazwijmy go pakietem "rozszerzonym") miejsce dostępne na serwerze będzie wynosić 5 Gb. Wybierając pakiet w firmie hostingowej kierujemy się wyłącznie wymaganiami naszej strony www. Musimy wiedzieć czy korzystamy z baz danych, ile miejsca będziemy potrzebować na przesłanie naszej strony www na serwer, zazwyczaj musimy także orientować się jaki transfer danych nasza strona będzie generować ponieważ ten parametr też jest określany, przypisany do określonego pakietu. Oczywiście firmy hostingowe oferują zazwyczaj możliwość rozbudowy naszych usług za dodatkową opłatą. Firmy hostingowe są jedyną opłacalną formą usługi aby nasza strona była dostępna na całym świecie 24 godziny na dobę. Wygospodarowanie własnych zasobów, które oferowałyby takie rozwiązanie jest bardzo nieopłacalne. Firmy hostingowe to najtańsza i najszybsza droga aby nasza strona była widoczna w Internecie.

Firmy Hostingowe - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.strato.de

  STRATO: Hosting pakietów, przechowywanie online, budowanie stron internetowych, Webshops u. Serwer - z krótkimi warunkami i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy!

 • Data dodania: 26 01 2018 · szczegóły wpisu » Wyświetleń: 412 Skrypt:
 • www.webd.pl

  Profesjonalne usługi hostingowe dla firm oraz użytkowników indywidualnych. Serwery PHP, MySQL. Rejestracja domen krajowych, regionalnych oraz międzynarodowych.

 • Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu » Wyświetleń: 493 Skrypt:
 • Linuxpl.com

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na rynku informatycznym i internetowym od ponad 15 lat.
  Dostarczamy Klientom usługi wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, a jednocześnie ciągle tworzymy doskonałe zaplecza dla ich działalności. Celem firmy Serveradmin. pl Sp. z o. o. sp. k. jest dostarczanie niezawodnych oraz profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla firm oraz użytkowników indywidualnych.
  Oprócz świadczonych usług hostingowych (http://www. linuxpl. com), firmą zajmuje się udostępnieniem i obsługą serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS dla klientów biznesowych i klientów indywidualnych (http://www. serveradmin. pl, http://vps. serveradmin. pl) oraz rejestracją domen internetowych.
  Do dyspozycji mamy łącza o przepustowości sumarycznej powyżej 100 Gbit, które są obsługiwane przez światłowody od kilkunastu providerów. Każdy z serwerów wpięty jest do portu 1Gbit na przełączniku. Czasy dostępu (pingi) do serwerów są rzędu 40-50 ms. Pomieszczenia, w którym znajdują się serwery są klimatyzowane, odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.

 • Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu » Wyświetleń: 1096 Skrypt:
 • www.1freehosting.com

  Darmowy hosting. Brak reklam.

 • Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu » Wyświetleń: 681 Skrypt:
 • www.datahouse.pl

  Kolokacja, serwery dedykowane i dzierżawa serwerów w Data Center Warszawa. Serwery wirtualne VPS, profesjonalna kolokacja serwerów. Dedykowane serwery VPS

 • Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu » Wyświetleń: 782 Skrypt:
 • www.hostinger.pl

  Usługa hostingowa z Hostinger Wielkiej Brytanii daje najlepszy darmowy hosting z PHP, MySQL, BW 100GB, nieograniczony tani hosting i domeny za darmo.
  Zapewniamy rzetelny i funkcjonalny hosting z fanatyczną pomocą użytkownikom! Nasza usługa zapewnia 99. 9% uptime dzięki zastosowanej technologii cloud computing.
  Żadnych irytujących banerów. Żadnych denerwujących wyskakujących okienek. Żadnych linków tekstowych. Nie zobowiązuje publikowanie na forum. Twoja strona jest w 100% za darmo i zawsze tak będzie.

 • Data dodania: 31 12 2016 · szczegóły wpisu » Wyświetleń: 1291 Skrypt:
 • www.kei.pl

  Jesteśmy jednym z liderów rodzimego rynku usług hostingowych dla wymagających użytkowników. Od samego początku naszej działalności świadczymy usługi w oparciu o własne Centrum Danych z serwerownią zlokalizowaną w Polsce. Co to oznacza dla naszych Klientów? Przede wszystkim całodobową kontrolę nad infrastrukturą techniczną i serwerami oraz szybki dostęp do wszystkich zasobów. Stabilne działanie usług hostingowych to przede wszystkim solidna podstawa każdej działalności online, dlatego niezmiennie dbamy o to, aby nasi Klienci mogli skupić się na rozwijaniu tego, co dla nich najważniejsze.

 • Data dodania: 17 12 2016 · szczegóły wpisu » Wyświetleń: 974 Skrypt:
 • www.unixstorm.org

  Firma Unix Storm wywodzi się z istniejącego od 2003 roku, jednego z najpopularniejszych w Polsce serwisów internetowych poświęconych systemowi Linux - www. linuxstorm. org.
  Pod koniec roku 2006 oba serwisy zostały rozdzielone, a UnixStorm. org rozpoczęło odrębną działalność związaną z szeroko pojętym hostingiem, utrzymaniem różnego rodzaju usług sieciowych oraz usługami stricte związanymi z systemami Linux i Unix.

 • Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu » Wyświetleń: 1617 Skrypt:
 • www.lh.pl

  Bezkonkurencyjny hosting i najbardziej wydajne serwery. Darmowe domeny. pl, . com, . eu. Certyfikaty SSL. Cloud i poczta biznesowa. Spróbuj za darmo!

 • Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu » Wyświetleń: 1703 Skrypt:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy Hostingowe